Jesteś tutaj

Ślub z najbliższymi

  slub ze zwierzakiem

  Jak przychodzi tenże ważny dla nas dzień, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, to pragniemy, żeby wszystkie najistotniejsze dla nas osoby, spędziły go z nami. Kwestia ta dotyczy także naszych pupili. Jest cała masa ludzi, będąca bardzo mocno zżyta z własnymi pupilami oraz chce żeby były z nimi tego dnia.

  Jak najbardziej jest to wykonalne, żeby nasz najdroższy czworonóg nam towarzyszył tegoż dnia, aczkolwiek musimy się na to odpowiednio nastawić. Jeśli naszym najukochańszym pupilem jest papużka - to nie będzie z tym najmniejszego kłopotu, dlatego, że jeżeli po prostu będzie do nas gadała ze swojej klatki, to nie będzie to stwarzało żadnego kłopotu. Natomiast całkiem inaczej wygląda powyższa kwestia w sytuacji innych zwierzaków.

  Jeśli naszym kochanym pupilem jest piesek, który ogromnie uwielbia na nas wskakiwać, czy też kot, który uwielbia się na nas wspinać dzięki swoim pazurkom, to już musimy się nad tym zastanowić. Nikt nie chciałby przecież, by jego najdroższy kot wskoczył na nowiutki smoking, bądź wskoczył na sukienkę ślubną oraz ja zniszczył. To wydarzenie byłoby w stanie mocno nadwyrężyć miłość pomiędzy nami a kotem.

  W takim przypadku zdecydowanie rozsądniejszym podejściem do sprawy jest spędzenie tegoż dnia z naszym pupilem, ale tylko do momentu, w jakim pozostaniemy wciąż w ubraniach roboczych. Dzięki temu nie będzie ryzyka, że wydarzy się coś z naszymi strojami na ten najważniejszy dzień w naszym życiu.

  Sprawa przedstawia się nieco odmiennie, gdy przygotowania do ślubu mają miejsce poza naszym domem, wtedy musimy bowiem postanowić co uczynić z naszym pupilem, czy zabrać go z nami, jeśli rzecz jasna jest takowa alternatywa, czy pozostawić w domu z pewnym petsitterem, żeby nie stresował się zbyt dużą ilością nieznajomych twarzy, a także zmianą mieszkania. Musimy pamiętać, że nadrzędny jest nasz komfort, a także naszego zwierzaka. Dlatego szczególnie tymi kwestiami należy się kierować podczas ślubu. Nawet gdy będziemy musieli się na ten czas rozdzielić z naszym pupilem na rzecz jego bezpieczeństwa, to bez wątpienia lepiej to uczynić, niż potem się stresować tym, że może się źle czuć.