Jesteś tutaj

Klika porad o tym, jak dobrze zorganizować wesele w pandemii

  Dostaliście zaproszenie na ślub? W bieżących czasach wyjazd na nie nie jest już tak łatwa! Sprawdź co trzeba zrobić, aby ekspresowo i bez najmniejszych komplikacji przyjechać na tak istotną okazję zarówno dla Was, a także dla państwa młodych.

  Pierwszą rzeczą jest dobór adekwatnego transportu. Jednym z rozwiązań jest przyjazd własnym autem, natomiast jeżeli nim nie dysponujemy pozostaje nam PKS, lub pociąg. Przy drugiej opcji trzeba ocenić, czy nie jest tu niezbędny test antygenowy dla podróżnych. Ma prawo się także wydarzyć tak, że dla podróżujących zaszczepionych są przeznaczone specjalne dodatkowe przedziały, trzeba wówczas wybrać taką opcję, pod warunkiem, że wzięliśmy dwie dawki. Należy także mieć świadomość, że przy wsiadaniu personel ma możliwość skontrolować, czy mamy bieżący test antygenowy z zaświadczeniem.

  Kolejnym punktem jest wybór dobrego upominku dla młodego małżeństwa. Spora ilość zaproszonych decyduje się na kupno trunku lub kuponu lotto oraz przekazanie pieniędzy w kopercie, w tym przypadku wskazane jest dowiedzieć się co faktycznie będzie przydatne młodym, może to być na przykład urządzenie wielofunkcyjne lub telewizor, lub inny urządzenie domowy, który w ich miejscowości jest ciężko dostępny. Pamiętajmy natomiast, że na wejściu do poniektórych supermarketów trzeba mieć test antygenowy z zaświadczeniem i pokazać go personelowi, który sprawdzi, czy w sklepie nie ma zbyt dużej ilości ludzi.

  Uważając na to w jak szybkim tempie zmienia się suma osób, która może bawić się na imprezie weselnej dobrze by było, aby wszyscy goście byli wyposażeni w testy antygenowe z zaświadczeniem. W razie kontroli służb możemy śmiało okazać takowe zaświadczenia i nie zamartwiać się kwestią, czy tak ważna impreza nie będzie przed czasem zamknięta.

  Certyfikat Green Pass jest również bardzo przydatny dla podróżnych. Certyfikat green Pass można uzyskać również przez internet, a to bardzo wygodne rozwiązanie.

  A na zakończenie jeczcze jedna sugestia! Jeśli twój test jest przeterminowany, lub zwyczjanie zabrakło nam czasu na diagnozę, w każdym przypadku damy radę skorzystać z green pass test covid online! Bacząc na to ile się czeka na wynik testu covid-19, jest to szybka możliwość, która ocali wasz wyjazd w każdej chwil.