Jesteś tutaj

Samodzielne ozdabianie sali weselnej – czy to dobry pomysł?

  Przygotowanie pomieszczenia weselnego to ważny aspekt, o którym nie wolno zapomnieć w trakcie przygotowywania przyjęcia ślubnego. Podczas imprezy każdy zaproszony gość powinien czuć się dobrze, nie wspominając już o Państwu Młodych. W tym wpisie znajdziesz świetne podpowiedzi na przygotowanie olśniewającej sali na imprezę po ceremonii zaślubin. Przekonaj się o czym nie możesz zapomnieć w trakcie tego przedsięwzięcia.

  Przygotowywanie sali weselnej - czemu warto to zrobić samodzielnie?

  Idealne wesele to pragnienie niejednej Młodej Pary. Samodzielne zaplanowanie wyglądu sali weselnej jest nie tylko świetnym rozwiązaniem na pobudzenie kreatywność i oryginalne podejście do tej kwestii. Takie rozwiązanie pozwala również całkiem sporo przyoszczędzić. W dalszych wskazówkach poradnika dowiesz się jak skutecznie przygotować wszystkie działania.

  Sala weselna - którą wybrać?

  Dobra sala weselna]na zabawę weselną to taka, w której będzie można przygotować samodzielnie stworzone ozdoby. Dla przykładu, w ostatnich latach coraz popularniejsze stają się efektowne girlandy na ścianach i suficie, jak również ciekawe zasłonki w oknach. Wytypowana przez Was sala na przyjęcie weselne powinna odpowiadać klimatowi do Waszego marzenia na temat przewodni. Należy pamiętać, że impreza weselna może mieć miejsce nie tylko w konkretnym pomieszczeniu, ale również na świeżym powietrzu. Decydując się na to drugie rozwiązanie należy mieć na względzie wynajęciu większego imprezowego wigwamu.

  Temat przewodni wesela - jakie akcesoria dobrać?

  Dobrane akcesoria znajdujące się w pomieszczeniu weselnym muszą być spójne z tematyką imprezy. Chcecie imprezę w nastroju boho? Wybierzcie białe elementy wykonane z koronki i lekkich tkanin. A co jeśli lubicie kinematografię? W takim przypadku pamiętajcie o barwach z waszych ulubionych filmowych dzieł. Możecie także poprosić Waszych przyjaciół o to, by ubrali się w konkretnego rodzaju kostiumy. Planując przyjęcie weselne z tematem przewodnim należy pamiętać o konsekwencji, zarówno w kwestii wyglądu zaproszeń, jak i ozdób na stołach i w całej sali na wesele. W tym celu dobrym rozwiązaniem jest stworzenie listy rzeczy, o jakich nie należy zapomnieć.

  Posiłki na weselu - co zamówić?

  Jeśli planujecie duże wesele, musicie zatroszczyć się o żołądki Waszych gości. Nie licząc alkoholu, należy pomyśle o odpowiednio dobrane menu obiadowe. Wybrane przez Was posiłki mogą nawiązywać do określonego przez Młodą parę tematu przewodniego. Podobnie sprawa prezentuje się w przypadku małego przyjęcia weselnego tylko dla najbliższych. Ważne jest to, żeby każdy uczestnik zabawy miał co wrzucić na ząb w trakcie całonocnej zabawy i czuł się dobrze.