Jesteś tutaj

Góry – idealne miejsce przed i po weselu

  Zaślubiny to jeden z wyjątkowych momentów w życiu. Stąd też para młoda pragnie, aby był to szczególny dzień. Trafionym konceptem może być uroczystość w górskim miasteczku. Malownicza oprawa na długo zapisze się w umysłach młodych i towarzyszących im w tym ważnym momencie gości.

  Przygotowania do wesela

  Organizacja uroczystości ślubnej w górach to niezaprzeczalnie spore utrudnienie logistyczne. W pierwszej kolejności weselnikom trzeba przecież zapewnić miejsce noclegowe. Ciekawą propozycją może być przykładowo hotel w Zieleńcu, który zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych. Decydując się na skorzystanie z usług takiego kompleksu hotelowego, narzeczeni będą mogli liczyć na kompleksowe wsparcie podczas planowania uroczystości.

  Do tego trzeba także zorganizować transport swój oraz weselników, jak również zatrudnić stylistkę albo na miejscu, albo chętną do zlecenia wyjazdowego. Wysiłek włożony w organizację na pewno zostanie jednak zrekompensowany pięknymi chwilami spędzonymi u boku ukochanej osoby. Ślub w górach to wspaniałe doświadczenie!

  Wyjątkowy dzień

  Wesele w górskim miasteczku to niezapomniane doświadczenie dla narzeczonych i atrakcja dla gości. Rezerwując salę weselną w hotel w Zieleńcu - zobacz sale weselne w górach, zagwarantujemy im ciekawe atrakcje i możliwość wypoczynku. Dzięki temu będą przez długi czas wspominać tę uroczystość. Nowożeńcy będą mogli zaś ślubować w bajkowej górskiej scenerii.

  Podczas ceremonii weselnicy będą mieli okazję spróbować tradycyjnych górskich potraw i wytańczyć się przy góralskiej muzyce. Na pewno nie zabraknie im także czasu na odkrywanie uroków górskich szlaków.

  Wycieczka nowożeńców

  Po zaślubinach czas na wycieczkę poślubną. Dla wielbicieli dostępnych w górach atrakcji wspaniałą propozycją może być Zieleniec. Hotel przy stoku stanowi świetnym miejscem startowym dla wycieczek na szlaki i uprawiania innego typu aktywnych form wypoczynku.

  Wspólne wieczory można spędzać w hotelowym SPA lub udając się na pyszną kolację, którą zaproponuje restauracja w Zieleńcu. Wycieczka nowożeńców do górskiej miejscowości na pewno będzie udaną decyzją, a atutem jest w tym przypadku fakt, że wizję tę można zrealizować w każdym miesiącu.