Jesteś tutaj

Chudnięcie przed ślubem – niezbyt dobry pomysł

  Wiadomo, że w dniu ślubu każdy chce wyglądać najlepiej jak się da. Większość, głównie kobiet, stara się schudnąć to wymarzonej figury i często też tuż przed ślubem decydują się na diety. Natomiast, należy się zastanowić czy na pewno jest to dobry pomysł.

   

  Często takie diety są dosyć drastyczne, nie ważne jakimi środkami, ważne żeby osiągnąć cel. należy natomiast pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze i lepiej już na kilka miesięcy przed planowaną imprezą zacząć przygotowywać swoje ciało, a nie na ostatnią chwilę.

   

  Warto też pamiętać o tym, że zbyt duża utrata wagi może stanowić problem u krawcowej, która przygotowuje naszą suknię. Nie zawsze model, który został przez nas wybrany można zwęzić, jeżeli stracimy zbyt dużo kilogramów. Należy więc wziąć to pod uwagę, bo chyba lepiej mieć idealnie dopasowaną suknię, czy też garnitur, do naszej figury niż mieć za duże przebranie. Dobrze jest też pomyśleć o swoim zdrowie, żeby nie okazało się, że tuż po ślubie dopadnie nas efekt jojo i z naszej diety będą same problemy.

  Tags: