Jesteś tutaj

Przygotowania do ślubu warto zacząć z dużym wyprzedzeniem

  Do organizacji uroczystości ślubnych sporo młodych par przygotowuje się miesiącami. Doprecyzowuje wszystkie szczegóły wybierając salę, jedzenie, tworząc spis zaproszonych i kupując suknię, wybierając makijażystkę czy fryzjera. Ważnym szczegółem jest także samochód, jaki ma dowieźć młodych najpierw na mszę, a potem na wesele. Dla niejednej pary jest to ważna kwestia, aby zaprezentować się w nienagannym stylu, jaki ma pozostać we wspomnieniach zaproszonych. W jaki sposób w takim razie dobrze wybrać samochód na tak ważny dzień?

   

  Samochód, na jaki zdecyduje się dwójka młodych, bezsprzecznie powinien być szykowny. Nie bez znaczenia jest również komfort. Ważne także by auto było pojemne – ze względu na niejednokrotnie znaczne wymiary ubioru młodej małżonki. Popularność zyskuje wynajęcie zabytkowego auta. Część jednak zostanie przy wyborze bardziej tradycyjnym. Wiele osób woli zdecydować się na użyczenie limuzyny.

   

  Kategorycznie najczęściej wybieraną kolorystyką przez młodych jest biały. Symbolizuje on cnotę i czystość. Czasami jednak nowożeńcom zależy na tym, aby samochód korespondował z kolorystyką  motywu przewodniego uroczystości, stroju, czy dekoracji weselnej sali.

  Często wraz z autem ślubnym -  przedsiębiorstwa, które wynajmują takie auta – oferują także zatrudnienie prywatnego kierowcy. Chociaż młodzi nie we wszystkich przypadkach decydują się na takie wyjście, chętnie prosząc o pomoc kogoś z najbliższej rodziny lub pośród przyjaciół.

   

  I choć to oczywiste – to na koniec ostatnia fundamentalna rzecz – wóz musi być w nieskazitelnym stanie i być zupełnie niezawodny.
  Wyobrażacie sobie jakby to było, gdyby podczas jazdy na przysięgę, samochód zwyczajnie stanął na światłach i już nie chciał wystartować z miejsca?