Jesteś tutaj

Komu zlecić zorganizowanie wieczoru panieńskiego/kawalerskiego

  wieczór

  Wieczory panieńskie i kawalerskie, to kolejna impreza, która dotarła do nas z zagranicy. Wystrojone dziewczyny, każda z szarfą, młoda oczywiście z welonem, mężczyźni z kolorowymi muchami, a młody z rogami. To jedne z licznych przebrań po jakich można rozpoznać ostatni wieczór przyszłych małżonków.

  Tego dnia zazwyczaj wszyscy uczestnicy imprezy są zadowoleni i uśmiechnięci. Te wieczory to też dobra motywacja do spotkania się w gronie najbliższych znajomych. Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach, bywa ciężko umówić się w jednym terminie w większym gronie.

   

  Taki wieczór ma być świetną zabawą dla wszystkich, dlatego ważne jest to, żeby jego zorganizowanie polecić zaufanej osobie. Zazwyczaj takie imprezy organizują świadkowie. Jest to dobry znak, bo na świadków też należy wybierać osoby, które podołają temu zadaniu. Ważne jest to, aby taka osoba nas dobrze znała i wiedziała jakie mamy oczekiwania wobec tego wieczoru. Najgorzej jest jak organizator przygotowuje imprezę pod siebie, zapominając czyje to pożegnanie z kręgu singli. Warto więc jak tylko zauważymy, że przygotowania nie do końca idą po naszej myśli porozmawiać ze świadkiem, czy świadkową i wyjaśnić im czego oczekujemy.

   

  Warto też słuchać co na temat organizacji tej imprezy mówią inni jej uczestnicy. Często można usłyszeć sygnały od znajomych, że nie wszystko wygląda tak jak powinno i wtedy należy podjąć odpowiednie kroki. Lepiej bowiem zapobiegać niż później żałować, że w ogóle organizowało się ten wieczór.