Jesteś tutaj

W jaki sposób wybrać dobrze dopasowaną do sylwetki suknię na ślub?

  Sposób uszycia sukni ślubnej powinien być dopasowany do Twojej figury. Właściwy dobór wymaga od nas odpowiedniej wiedzy, spożytkowanej energii, ale również poznania Twojego typu sylwetki. Mim wyruszysz w podróż do sklepu, pomyśl, jaki fason sylwetki reprezentujesz i które elementy swojego ciała chcesz schować, a jakie podkreślić.

   

  Przed kupnem sukni weselnej pamiętaj, że czasem zabukowana suknia ślubna dojdzie do Ciebie po terminie paru miesięcy, jeżeli potrzebujesz sukni od markowego projektanta. Jeśli suknia ma być stworzona na wielkość, wtedy oczekuje Ciebie moc miar a godzin poświęconych na wizytę u krawcowej. Przed wyborem sukni ślubnej ustalcie razem z ukochanym klimat wesela. Spytaj się jakim dochodem kierujecie oraz ile możecie wydać na kreację ślubną. Nie pragniesz przecież, żeby Twoja wymarzona suknia weselna stawała się źródłem sceny , dodatkowo, aby efektywnie popsuła wam ten niepowtarzalny dzień.

   

  Suknia ślubna o kształcie tradycyjnym ma znakomicie dopasowaną górkę natomiast potężny dół. Najczęściej składa się z dwóch części. Główna faza to gorset , natomiast pozostała – spódnica. Ten typ kreacji ślubnej w szczególności promowany jest kobietom o mocno określonej talii.

   

  Sukienka weselna w systemie empire może posiadać małe rękawki czy ramiona. Ma odcięcie pod biustem, dół jest wszak mało puszczony. Linia odcięcia jest regularnie podkreślona eleganckim pasem. Suknia weselna tegoż typu optycznie wydłuża sylwetkę. Przeznaczona jest głównie dla niskich kobiet, a także tych znakomitszych bez wyraźnie określonej budowy.

   

  Pozostały rodzaj to suknia typu princess. Ta kreacja urządzona jest w cięcia francuskie. Przedłużają one wizualnie budowę a wyszczuplają talię. Sukienka jest dopasowana w biuście , również w talii oraz rozkłada się ku dołowi. Rodzaj taki to właściwy fason dla wszelkiego wariantu urody a efektywnie może ukryć nadmierne kilogramy.

   

  Kreacja w formacie litery A polecana jest dla dużych klientek. To charakterystyczny typ sukienki, który rozwija się od biustu ku dołowi. Proponowana jest właśnie dla szczupłych pań, jak również dla tych pełnych. Umieją ją ubrać niższe dziewczyny młode z niewielką nadwagą.