Jesteś tutaj

miesiąc miodowy

  Ciekawa podróż poślubna

  Podróż poślubna to wyjątkowy moment, który warto spędzić w niezwykły sposób. Wybierając miejsce na podróż poślubną, warto zastanowić się, jakie doświadczenia są dla Was najważniejsze. Jeśli planujecie niezapomniane przygody, oto kilka propozycji, które z pewnością uczynią ten czas magicznym.

  Miesiąc miodowy dla aktywnych

  Dla wielu narzeczonych podróż mająca miejsce po ślubie to unikatowe zdarzenie. Już samo to, że ma związek z jednym z najważniejszych chwil w życiu, przydaje jej szczególnego wyrazu i czyni niezapomnianym przeżyciem. Często decyzja o miejscu wycieczki zapada na długo przed datą wyznaczonego ślubu.

  Sesja zdjęciowa i podróż poślubna w stylistyce postapo

  ślub post apo

  Coraz więcej par rezygnuje z tradycyjnej podróży poślubnej w znanych hotelach na rzecz oryginalnych lokalizacji, albo niesamowitych tematycznych wypraw, pełnych niezapomnianych przygód, gdzie istotą menu są suchary wojskowe, a nie kilkudaniowe obiady. Z tego względu nikogo już nie wprawiają w zdziwienie nowożeńcy szusujący na stokach w górach, albo wspinający się po pionowych ścianach skalnych w Norwegii, czy Grecji.