Jesteś tutaj

gastronomia

  Co ma wspólnego gastronomia i ADR?

  restauracja

  Mimo iż nie każdy wie, przewóz wyrobów toksycznych odnosi się też do gastronomii i przemysłu spożywczego. Natomiast właściwy transport substancji, takich jak gaz czy środki do czyszczenia ma spore znaczenie dla ochrony człowieka i otoczenia. Taki transport musi przebiegać zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  Wesele w górach – dobra kuchnia nie tylko w czasie zabawy

  kuchnia góralska

  Górskie miejscowości, takie jak Zieleniec, to nie wyłącznie przystań dla miłośników śnieżnych szaleństw, lecz też dla degustatorów. Różnorakie potrawy to wyjątkowe doświadczenie kulinarnych zasobów rejonu. Przybywający w te okolice turyści, szukający odprężenia lub podejmujący się górskich sportów, posiadają szansę posmakować unikalnych przysmaków regionalnej kuchni.

  Sukces pizzerii to również wystrój wnętrz

  pizzeria

  W powodzeniu restauracji z pizzą niemałą funkcję odgrywa dekoracja wnętrza. Przyciągające wnętrze może być znaczącym aspektem w wyborze pizzerii przez odbiorców. Wizerunek pizzerii jest wyjątkowo ważny, szczególnie w mieście tak dużym Wrocław, gdzie konkurencja jest duża. Estetyczne i komfortowe pomieszczenie może sprawić, że konkretny lokal stanie się nie tylko lokalizacją na pyszną kolację, lecz też must see dla turystów.

  Dbaj o ściany i zapewnij gościom dobre warunki

  wykończenie ścian

  Zadbane ściany w lokalach użytkowych, typu kawiarnie czy sale bankietowe, odpowiadają nie tylko za efekty prezencji. Wpływają też na element bezpieczeństwa i czystość. Stąd też tak ważne jest stosowne zaaranżowanie elewacji oraz ich czyszczenie z użyciem specjalnych specyfików. Jest to aspekt oddziałujący na renomę danego miejsca.

  Kiedy wychodzisz na miasto z psem i chcesz zjeść

  Korzystanie z kucharskich przekąsek w restauracjach w ogóle nie powinno być trudne wtedy, jeśli zwiedza się z psem. Sporo obiektów restauracyjnych przygotowanych pozostaje na przyjęcie gości z psami. Jest to kurs, który jest coraz popularniejszy. Dlatego nie jest dziwne, że pojawia się znacznie więcej tych obiektów, a osoby z psami nie muszą się frasować, gdzie jadać kiedy są na wyjeździe z psem.

  Zadbaj o kontakt z klientem i rozwijaj swój biznes

  stół weselny

  Aktualna sytuacja gospodarcza sprawia, że sporo przedsiębiorstw musi sprostać nowym technologiom. Dotyczy to także branży gastronomicznej. W dobie internetowych systemów obsługa interesantów wkracza na całkowicie nowe tory. Nie tyczy się już wyłącznie o miłą obsługę w samym lokalu, lecz także kontakt z klientem za pośrednictwem przeróżnych źródeł.

  Muzyka na żywo dobra nie tylko na weselu

  Koncerty na żywo w lokalach gastronomicznych, barze i w innych obiektach jest coraz powszechniej zapewnianą opcją urozmaicania czasu, dostrzegalną w tych miejscach. Odwiedzający, jacy spędzają czas w takich obiektach z pewnością w takich warunkach poczują się wspaniale. Dlatego menadżerowie lokali gastronomicznych, czy barów dbają o to, aby w taki sposób ciekawie zaprezentować swój interes.

  Menu na wesele - znamy tipy prawdziwych kucharek!

  Wesele to jedna z najistotniejszych imprez w całym życiu. W jaki sposób ją zorganizować by na dłużej pozostała we wspomnieniach? Jak dobrać muzykę, jakie jedzenie zamówić, o które elementy warto zadbać na samym początku? Jeśli się zastanawiacie jak mogą wyglądać tego typu przygotowania od kuchni – przeczytajcie nasz tekst.